Poznaj NOWĄ WERSJĘ programu PS IMAGO PRONowa wersja PS IMAGO PRO 6.0

PS IMAGO PRO 6.0 już dostępny

Ulepszony silnik analityczny IBM SPSS Statistics 26 i nowe procedury zarządzania danymi od Predictive Solutions. Poznaj i wykorzystaj użyteczne nowości PS IMAGO PRO 6.0.

WIĘCEJ

Podręcznik użytkownika PS IMAGO PRO 6.0

Pobierz podręcznik użytkownika PS IMAGO PRO!

Dla naszych klientów udostępniliśmy "Podręcznik użytkownika". To kompendium wiedzy, omawiające procedury przygotowania i analizy danych oraz wizualizacji i raportowania wyników dostępne tylko w PS IMAGO PRO.

PDF

PS IMAGO PRO - więcej niż SPSS

PS IMAGO PRO - więcej niż SPSS

PS IMAGO PRO to nie tylko sprawdzony IBM SPSS Statistics, ale także całe spektrum autorskich rozwiązań i narzędzi do analizy i raportowania wyników. Przeczytaj o korzyściach, które niesie ze sobą korzystanie z tego systemu.

PDF

 

Jak skorzystać z PS IMAGO PRO

Jak skorzystać z PS IMAGO PRO

Zastanawiasz się jak w pełni wykorzystać PS IMAGO PRO? Zobacz jak w łatwy sposób stworzyć własny system do analizy danych i raportowania.

WIĘCEJ

Samouczek - praktyczne lekcje

Samouczek - praktyczne lekcje

Ponad 80 krótkich lekcji video, które krok po kroku zapoznają Cię z dostępnymi w PS IMAGO PRO procedurami analizy, nowymi typami wykresów, tworzeniem raportów i dystrybucją wyników.

WIĘCEJ

DASHBOARDING

Dashboarding - raport na potrzeby podejmowania decyzji

Wszystko, co powinieneś wiedzieć, aby przygotować dobry raport na potrzeby podejmowania decyzji. Ten i inne ciekawe artykuły znajdziesz na naszym Blogu.

WIĘCEJ


Warto wiedzieć więcej:Harmonogram szkoleń

Zobacz HARMONOGRAM SZKOLEŃ i zaplanuj już dzisiaj swój udział w kursach organizowanych przez Centrum Szkoleniowe SPSS.

Szkolenie AN1

Pracujesz z danymi ankietowymi? Dowiedz się jak powinna wyglądać poprawna i efektywna analiza tego typu danych.

Zimowe warsztaty anlityczne

Pracowników akademickich i naukowych zapraszamy na 3. konferencję naukową Analityczne Wyzwania. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę wydarzenia.

WIĘCEJ

WIĘCEJ

WIĘCEJ
Predictive Solutions sp. z o.o. (dawniej SPSS Polska)
ul. Racławicka 58, 30-017 Kraków
tel. 12 636 96 80,
  e-mail: marketing@predictivesolutions.pl

Zapraszamy na nasze profile w Social Mediach:

FB   In   B


Administratorem Danych Osobowych i podmiotem odpowiedzialnym za realizację wysyłki oraz właściwym dla rozpatrywania roszczeń i reklamacji jest Predictive Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul Racławicka 58, (30-017), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia, Wydział XI Gospodarczy, pod nr. KRS 0000147461, NIP 6772061016. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Szczegółowe postanowienia i podstawy prawne dot. przetwarzania danych przez Predictive Solutions znajdują się w klauzuli informacyjnej, która została opublikowana: Klauzula informacyjna Predictive Solutions


© 2020 Predictive Solutions Wszelkie prawa zastrzeżone

Powiązane wydarzenia:


Udostępnij artykuł w social mediach