Dzień Predictive Solutions

Tekst przeczytasz w: 1 minutę.
Coroczne spotkanie wszystkich pracowników tradycyjnie już odbyło się w Krakowie. Podobnie jak w roku 2023, dzień rozpoczęliśmy od kawy, podsumowania minionych 12 miesięcy oraz wręczenia nagród – tytuły Gwiazd Predictive Solutions trafiły w ręce najbardziej zaangażowanych pracowników.

W drugiej części przyszedł czas na integrację. Dzięki aktywnej pracy wszystkich uczestników, pod czujnym okiem ludzi z hula events skonstruowaliśmy Maszynę Czasu, która zakrzywiała czasoprzestrzeń w czterech wymiarach.

Dzień zakończyło wspólne świętowanie w Kawiarnia Teatralna, gdzie odbywały się swobodne rozmowy i równie swobodna zabawa w rytm piosenek śpiewanych przez nas samych w formule karaoke. Im późniejsza robiła się godzina, tym więcej muzycznych talentów odkrywaliśmy.

 

Dzień Predictive Solutions
Dzień Predictive Solutions

 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w rozwój Predictive Solutions. Wiele wspólnych wyzwań za nami, ale – co zdecydowanie bardziej nas ekscytuje – jeszcze więcej przed nami. I z dużą chęcią je podejmiemy. 2024 – jesteśmy gotowi!

 

Dzień Predictive Solutions Dzień Predictive Solutions Dzień Predictive Solutions

Udostępnij artykuł w social mediach


Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor