O nas

Twój partner - by wiedzieć więcej, lepiej i wcześniej

Strona główna O nas O nas

prawie 30 lat doświadczenia

1384 klientów

IBM Platinum Partner

top SPSS Franchise

własne rozwiązania analityczne

autorskie programy szkoleniowe

Właściwi ludzie to klucz do sukcesu

Nad wdrażanymi przez Predictive Solutions rozwiązaniami big data
pracuje 50 specjalistów.

Doświadczeni menedżerowie wraz ze swoimi zespołami tworzą rozwiązania big data i data science odpowiadające na indywidualne potrzeby klientów.

Grzegorz Kamiński

Dyrektor, Analityczne rozwiązania biznesowe

Od przeszło 15 lat związany z Predictive Solutions. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Swoją karierę zawodową wiąże z kierunkowym wykształceniem z analiz statystycznych, data mining, big data jak i branżowym, związanym z bankowością. Zdobył bogate doświadczenie z wykorzystania analiz predykcyjnych, przede wszystkim w finansach i administracji. Specjalizuje się w wykorzystaniu analiz predykcyjnych do wsparcia w podejmowaniu decyzji biznesowych. Jest zwolennikiem łączenia podejścia analiz predykcyjnych z badaniami ankietowymi.

Julian Kiełbasa

Kierownik Projektów Wdrożeniowych

Absolwent Politechniki Krakowskiej i MBA w National Louis University. Ukończył kursy z zarządzania projektami według metodyk PMI, Prince 2 i Agile. Na co dzień odpowiada za zarządzanie projektami konsultingowymi z zakresu data science i big data Zajmował się obszarami: przeciwdziałania nadużyciom, przeciwdziałania praniu pieniędzy, wsparcie sprzedaży, ocena ryzyka itp. W ramach projektów realizowanych przez Predictive Solutions pracował m.in. z: PKO BP, BZ WBK (obecnie Santander Bank Polska S.A.), Multibank (obecnie mBank), BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Itau Bank (Argentyna), Ministerstwo Finansów RP.

Piotr Komornicki

Prezes Zarządu

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od 1991 roku związany z branżą oprogramowania do analizy danych, ze szczególnym uwzględnieniem big data, data minig i analizy predykcyjnej. Od 1998 roku prezes Predictive Solutions Sp. z o.o. (dawniej SPSS Polska). Zaangażowany we wdrożenia rozwiązań analitycznych w biznesie i administracji publicznej. Propagator praktycznego wykorzystania nowoczesnych metod analizy danych do wspomagania podejmowania decyzji w zarządzaniu. Współtwórca wizji rozwiązań analitycznych Predictive Solutions: PS IMAGO PRO, PS CLEMENTINE PRO, PS QUAESTIO PRO, PS AML, PS ACRM, PS FRAUD, PS VINDICATIO, PS HORIZON.

Wojciech Tomasz Toś

Dyrektor Technologii Systemów Analitycznych

Ukończył Akademię Górniczo-Hutniczą, na której zajmował się zastosowaniem metod numerycznych i informatyki w górnictwie. Wykształcenie inżynierskie ukierunkowało jego zainteresowania na technologiczne aspekty prowadzenia analiz. Z Predictive Solutions związany od początku. Zajmuje się aplikacjami analitycznymi do statystycznej analizy danych i data mining oraz rozwiązaniami informatycznymi wykorzystującymi te aplikacje. Odpowiedzialny jest za technologiczny rozwój produktów.

Janusz Wachnicki

Dyrektor Konsultingu i Szkoleń

Dyrektor Konsultingu i Szkoleń w firmie Predictive Solutions (dawniej SPSS Polska). Od 25 lat zajmuje się zagadnieniami zaawansowanej analizy danych. Prowadzi szkolenia dotyczące metodologii oraz technik wykorzystywanych w badaniach rynku, oraz obszarach data mining i data science. Obok prowadzenia szkoleń zarządza projektami konsultingowymi z zakresu rozwiązywania problemów biznesowych przy wykorzystywaniu technik modelowania predykcyjnego. Specjalizuje się analizach zachowań klientów instytucji finansowych.

Martin Young

VP International

Od prawie 30 lat zajmuje się wdrażaniem rozwiązań z dziedziny analityki predykcyjnej. Pracował jako Sales Leader Rozwiązań Predykcyjnych w SPSS Inc i IBM, kierował też zespołami dostarczającymi rozwiązania big data dla telekomunikacji, bankowości, ubezpieczeń, produkcji, energetyki i handlu detalicznego. Od ponad 20 lat mieszka w Czechach. W Predictive Solutions odpowiada za współpracę z partnerami zagranicznymi.

Nasi partnerzy na świecie

Rozwiązania Predictive Solutions dostępne są w 45 krajach.

 

Zaufali nam

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zainteresowaliśmy Cię?

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, skontaktuj się z nami w sprawie oferty.

Marzena  Ciesielska

Marzena Ciesielska

Menedżer, analityczne rozwiązania biznesowe

508383955
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe