Narzędzia

Centrum szkoleniowe SPSS

Narzedzia

Narzędzia

W czasach nadmiaru informacji stoimy przed złożonym zadaniem interpretacji procesów, które w nich zachodzą. Nie wyobrażamy sobie codziennej pracy analityka bez odpowiednich narzędzi. Odpowiadając na te wymagania, nasze szkolenia oparte są o PS IMAGO PRO, PS QUEASTIO PRO i PS CLEMENTINE PRO. Są to kompleksowe rozwiązania analityczne, które pod prostotą interfejsu ukryły zaawansowane funkcjonalności dotyczące analizy danych. Dzięki takim narzędziom, szkolenia są otwarte na użytkowników o każdym poziomie zaawansowania chcących poznać nowe techniki analityczne. Również zwolennicy pisania skryptów znajdą coś dla siebie – oferujemy kursy bazujące na otwartych środowiskach R czy Python. Nawet jeśli preferujesz inne narzędzia, po naszym kursie wyjdziesz bogatszy w wiedzę o nowych technikach statystycznych, dostaniesz odpowiedzi na nurtujące pytania analityczne oraz znajdziesz inspirację do wdrożenia nowych pomysłów w pracy zawodowej.

Narzędzia

W trakcie szkoleń korzystamy z nowoczesnych środowisk analitycznych, które są dostosowane do dzisiejszych realiów biznesowych. PS IMAGO PRO, PS QUEASTIO PRO oraz PS CLEMENTINE PRO to narzędzia zbudowane na fundamentach naszej wiedzy i doświadczenia na rynku analitycznym. Każde z nich dedykowane jest do innych zadań związanych z analizą danych, dzięki czemu możemy tworzyć szkolenia nawet dla najbardziej zaawansowanych specjalistów z różnych dziedzin. Co więcej, są to narzędzia integrujące się z różnymi środowiskami analitycznymi, dlatego w naszej ofercie znajdują się również szkolenia oparte o wykorzystanie Pythona czy R.

PS IMAGO PRO

Kompleksowe rozwiązanie oparte o IBM SPSS Statistics. Łączy rozbudowane możliwości przetwarzania danych, bogaty zestaw technik statystycznych oraz platformę do tworzenia, dystrybucji i aktualizacji raportów. Poza klasycznymi tabelami i wykresami, PS IMAGO PRO zawiera szeroki wachlarz atrakcyjnych wizualizacji. Program umożliwia także pełną automatyzację pracy, od pobierania danych do publikacji raportów. Czyni to z niego znakomitą platformę do realizacji zadań z zakresu Business Intelligence.

PS QUAESTIO PRO

Kompletne środowisko realizacji badań kwestionariuszowych. Program daje możliwość prowadzenia badania za pomocą różnych technik badawczych, m.in. CATI, CAWI, PAPI, CAPI lub MOBI. Użytkownik ma możliwość kontroli nad procesem badawczym, w tym: weryfikowania poprawności wprowadzonych danych, zarządzania realizacją próby, generowania wysyłek mailowych itp. Część systemu stanowi rozbudowany moduł do analizy danych, który opiera się o rozwiązania znane z PS IMAGO PRO/IBM SPSS Statistics. Dzięki temu pozwala także na szybkie przygotowanie atrakcyjnych raportów.

PS CLEMENTINE PRO

Uniwersalne narzędzie do analiz predykcyjnych z obszaru data mining i data science. Z jego użyciem można budować procesy analityczne osadzone w realiach biznesowych oraz w łatwy sposób je monitorować i nimi zarządzać. Dzięki elastycznej i skalowalnej architekturze może być dostosowane do potrzeb każdej organizacji, która oczekuje rozwiązań predykcyjnych na miarę swoich potrzeb. PS CLEMENTINE PRO jest oparte o silnik IBM SPSS Modeler, który umożliwia dostęp do szerokiej palety algorytmów analitycznych oraz zaawansowanych narzędzi zarządzania danymi. PS CLEMENTINE PRO daje wiele możliwości automatyzacji procesów biznesowych, a także pozwala na wyzwalanie zadań poprzez web service, harmonogram czy monitor plików.

Python i R

Języki programowania, które można zintegrować z narzędziami Predictive Solutions. Otwierają drogę do dużej liczby bibliotek i algorytmów eksploracji, predykcji oraz wizualizacji danych. W trakcie naszych szkoleń uczymy, jak wdrażać takie zewnętrzne rozwiązania bezpośrednio do procesów analitycznych zbudowanych w oparciu o nasze narzędzia. A może dopiero rozpoczynasz przygodę z językiem Python lub R? Podczas naszych kursów opanujesz ich podstawy i wykonasz pierwsze kroki w analizie danych z ich wykorzystaniem.

Porównanie narzędzi

Porównanie narzędzi

Podczas naszych szkoleń możesz lepiej poznać takie programy jak PS IMAGO PRO, PS CLEMENTINE PRO, czy PS QUAESTIO PRO. Jako najbardziej doświadczone w Polsce centrum szkoleniowe SPSS prowadzimy także szkolenia z IBM SPSS Statistics i IBM SPSS Modeler, choć chętnie uczymy też nowych funkcjonalności, o które wzbogaciliśmy te programy, a są niezbędne w pracy analityka.

Poniżej prezentujemy podstawowe porównanie możliwości narzędzi z rodziny IBM SPSS z narzędziami opracowanymi przez Predictive Solutions. Więcej informacji o unikalnych własnościach naszych narzędzi można zaleźć w zakładce Programy i Rozwiązania.

 

 

Funkcjonalność

IBM SPSS Statistics

PS IMAGO PRO

Intuicyjne i przyjazne w obsłudze oprogramowanie
Dostęp do danych z różnych źródeł
Łatwa organizacja danych
Przygotowanie danych do analizy
Narzędzia do eksploracji danych
Podstawowe i zaawansowane algorytmy statystycznej analizy danych
Wizualizacja wyników analiz
Unikalne procedury z zakresu przygotowania danych i analizy statystycznej  
Bogaty zestaw niestandardowych wizualizacji  
Profesjonalne raporty analityczne w formie dashboardu i dokumentu  
Dedykowana platforma do dystrybucji i zarządzania raportami  
Automatyzacja zadań od pozyskania danych do publikacji wyników  

 

 

Funkcjonalność

IBM SPSS Modeler

PS CLEMENTINE PRO

Graficzny interfejs w stylu drag and drop
Zaawansowane algorytmy bez pisania skryptów
Integracja różnych źródeł danych
Poprawa jakości danych
Algorytmy predykcyjne oparte o procedury statystyczne oraz sztuczną inteligencję
Integracja ze środowiskami typu open source – R, Python, Spark
Pakiet dodatkowych węzłów  
Komunikacja z web service  
Dedykowane repozytorium dla obiektów analitycznych  
Wersjonowanie obiektów  
Zarządzanie zadaniami analitycznymi  
Automatyzacja wykonywania zadań  
Notyfikacje mailowe  
Praca grupowa z różnymi uprawnieniami  

Co nas wyróżnia

 

Praktyczna wiedza

Wykładowcy to praktycy analizy danych, których wiedza i doświadczenie są gwarancją jakości.

 

Oryginalne materiały

Uczestnicy otrzymują autorskie materiały szkoleniowe przygotowane przez trenerów CS Predictive Solutions.

 

Aktualizowane programy

Programy szkoleń są dostosowywane do zmieniających się realiów pracy i zadań analityków.

 

Kompetencje analityczne

Predictive Solutions to firma oferująca i wdrażająca narzędzia analityczne IBM SPSS od 1991 roku.

 

Doświadczenie szkoleniowe

Od 1996 roku CS Predictive Solution zrealizowało setki kursów i przeszkoliło tysiące uczestników.

Kontakt

Porozmawiajmy

o szkoleniu dopasowanym do Twoich potrzeb

Chętnie odpowiemy na twoje pytania, skontaktuj się z nami w sprawie oferty

Filip Krzystanek

Analityczne Rozwiązania Biznesowe

bankowość i finanse, ubezpieczenia, windykacja, e-commerce, agencje badawcze, usługi konsultingowe, media i reklama, IT, szkolenia

Filip Krzystanek

Menedżer

 +48 797 727 092

Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor