Smart Factory World - Przemysł 4.0

Tekst przeczytasz w:  1 minutę

Na początku września spotkaliśmy się z uczestnikami konferencji Smart Factory Word 2022. Hasło przewodnie tego wydarzenia brzmiało “Skuteczne transformacje fabryk”.

W nowoczesnym procesie produkcyjnym kluczowy jest dostęp do aktualnych informacji umożliwiający podejmowanie szybszych, trafnych i świadomych decyzji, a w efekcie prowadzący do skuteczniejszego zarządzania produkcją. Smart Factory Word pokazuje jak pójść o krok dalej i wykorzystać nie tylko same dane, ale oparte na nich prognozy. Dlatego podczas spotkania skupiliśmy się na prezentacji rozwiązania PS QUALITY, które wpisuje się w nadchodzące czasy opartego na sztucznej inteligencji Przemysłu 4.0.

smart factory world 2022 Filip Krzystanek

Filip Krzystanek mówił o wykorzystaniu sztucznej inteligencji w przedsiębiorstwie produkcyjnym na przykładzie jednego z naszych wdrożeń. Wykorzystanie sztucznej inteligencji pozwala wykryć prawidłowości, które często nie są widoczne przy przeglądaniu danych z poszczególnych punktów odczytu danych. Zapobiega to powielaniu błędów i powstawaniu wadliwych serii.

Smart Factory World 2022 - stoisko Predictive Solutions

Mieliśmy również okazję spotkać się z naszymi klientami i przeprowadzić wiele owocnych rozmów. Dziękujemy za wszytskie spotkania i wymianę pomysłów!


Udostępnij artykuł w social mediach:


Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe