Smart Factory World - Przemysł 4.0

Tekst przeczytasz w: 1 minutę.
Na początku września spotkaliśmy się z uczestnikami konferencji Smart Factory Word 2022. Hasło przewodnie tego wydarzenia brzmiało “Skuteczne transformacje fabryk”.

W nowoczesnym procesie produkcyjnym kluczowy jest dostęp do aktualnych informacji umożliwiający podejmowanie szybszych, trafnych i świadomych decyzji, a w efekcie prowadzący do skuteczniejszego zarządzania produkcją. Smart Factory Word pokazuje jak pójść o krok dalej i wykorzystać nie tylko same dane, ale oparte na nich prognozy. Dlatego podczas spotkania skupiliśmy się na prezentacji rozwiązania PS QUALITY, które wpisuje się w nadchodzące czasy opartego na sztucznej inteligencji Przemysłu 4.0.

 

smart factory world 2022 Filip Krzystanek

 

Filip Krzystanek mówił o wykorzystaniu sztucznej inteligencji w przedsiębiorstwie produkcyjnym na przykładzie jednego z naszych wdrożeń. Wykorzystanie sztucznej inteligencji pozwala wykryć prawidłowości, które często nie są widoczne przy przeglądaniu danych z poszczególnych punktów odczytu danych.  Zapobiega to powielaniu błędów i powstawaniu wadliwych serii.

 

Smart Factory World 2022 -  stoisko Predictive Solutions

 

Mieliśmy również okazję spotkać się z naszymi klientami i przeprowadzić wiele owocnych rozmów. Dziękujemy za wszytskie spotkania i wymianę pomysłów! 


Udostępnij artykuł w social mediach


Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor