Szkolenia zdalne

Centrum szkoleniowe Predicitive Solutions

Szkolenia zdalne

Interaktywna platforma

Szkolenia zdalne są adresowana dla każdego, kto chce poszerzyć swoją wiedzę z zakresu analizy danych. Kursy realizowane w tej formule pozwalają na bezpośrednią komunikację z trenerem w trakcie prowadzonych zajęć. Możesz po prostu zadawać pytania, korzystać z czatu, czy opcji dyskusji grupowych. Aby podnieść efektywność komunikacji, szkolenia są wspierane przez moderatora, który pomaga głównemu trenerowi. Do jego zadań należy rozwiązywanie bieżących problemów uczestników oraz moderowanie czatem. Praktyczna część kursu, polegająca na realizowaniu zadań omawianych i prezentowanych przez trenera, odbywa się za pośrednictwem zdalnego dostępu do oprogramowania. Dzięki temu uczestnicy nie muszą nic instalować na swoim komputerze.

Interaktywna platforma

Jako uczestnik szkolenia zdalnego otrzymujesz zaproszenie do platformy CSPS, gdzie z pomocą trenera nauczysz się obsługi programu, poznasz nowe techniki analizy danych i rozwiążesz przygotowane zadania tematyczne. Dostajesz również dostęp do maszyny wirtualnej z zainstalowanym oprogramowaniem oraz z przygotowanymi materiałami kursowymi. Dzięki połączeniu z innymi uczestnikami, poznasz rozwiązania i pomysły innych osób, które możesz wykorzystać w codziennej pracy.

Kanały komunikacji

Kanały komunikacji

W trakcie zdalnego szkolenia jesteś w ciągłym kontakcie z trenerem, moderatorem i pozostałymi uczestnikami. Masz pytanie? Zadaj je w każdej chwili na czacie ogólnym, a system dopisze je do listy pytań dla prowadzącego. Możesz poczekać także na blok Q&A i zadać pytanie bezpośrednio. Chęć zadania pytania, czy prośbę o pomoc, możesz wyrazić również za pomocą gotowych statusów użytkownika, które są widoczne dla wszystkich.

Indywidualne wsparcie

Indywidualne wsparcie

W dniu poprzedzającym szkolenie możesz sprawdzić dostęp do maszyny wirtualnej, na której będzie zainstalowane wymagane oprogramowanie. Jeśli będziesz miał pytania, to nasz Help Desk pomoże we wszelkich kwestiach technicznych. Prośbę o pomoc możesz zgłosić także w trakcie szkolenia. Moderator od razu zareaguje i otworzy prywatny czat w celu indywidualnego wsparcia. W razie zerwania łączności z Internetem, możesz zadzwonić lub napisać maila do moderatora.

Dostęp do materiałów

Dostęp do materiałów

Na maszynie wirtualnej znajdziesz wszystkie potrzebne materiały szkoleniowe. W trakcie kursu możesz tworzyć własne notatki, które wykorzystasz do odświeżenia wiedzy w przyszłości. Dostęp do maszyny nie kończy się wraz zakończeniem szkolenia. Możesz korzystać dłużej. Jest to czas, który warto poświęcić na dodatkowe ćwiczenia, przejrzenie notatek i pobranie materiałów na swój komputer.

Warunki organizacyjne

Warunki organizacyjne

Warunki organizacyjne dla szkoleń zdalnych po stronie Centrum Szkoleniowego Predictive Solutions:

 • Szkolenia mają formułę wykładową, przeplataną blokami z praktycznymi ćwiczeniami;
 • Każdy uczestnik otrzymuje:
  • dostęp do platformy szkoleniowej CSPS przez przeglądarkę;
  • zdalny dostęp do maszyny wirtualnej z niezbędnym oprogramowaniem;
  • e-materiały szkoleniowe, a po ukończeniu szkolenia certyfikat;
 • Dzień szkoleniowy trwa osiem godzin lekcyjnych (45 minut);
 • W trakcie dnia przewidziana jest dłuższa przerwa na lunch i klika krótszych przerw kawowych;
 • Uczestnicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego w trakcie kursu (czat, mail, telefon).

Wymagania organizacyjne dla szkoleń zdalnych po stronie uczestnika szkolenia:

Żeby komfortowo wziąć udział w szkoleniu zdalnym, zadbaj o komputer z dostępem do Internetu, na którym możesz swobodnie (bez zacięć, opóźnień) korzystać z przeglądarki internetowej i aplikacji biurowych. Podłącz do niego dodatkowy monitor o rozdzielczości, która pozwala na komfortową pracę z programami. Dzięki temu na pierwszym ekranie uzyskasz dostęp przez przeglądarkę do platformy szkoleniowej i będziesz w stanie śledzić działania trenera. Drugi monitor posłuży Ci do pracy z oprogramowaniem analitycznym używanym podczas kursu. W efekcie na jednym ekranie będziesz mógł oglądać prezentacje i obserwować jak trener pracuje z programem, a na drugim powtarzać za nim ćwiczenia. Nie musisz nic instalować, skorzystasz z oprogramowania analitycznego dostępnego na naszym wirtualnym komputerze. Połączysz się z nim przez sieć za pomocą aplikacji zdalnego pulpitu. W efekcie na drugim ekranie będziesz widzieć obraz z naszego komputera szkoleniowego i będziesz mógł na nim pracować jak na swoim, używając klawiatury i myszy.

Pamiętaj o zainstalowaniu najnowszej wersji przeglądarki internetowej (Chrome, FireFox, Edge, Opera, Safari itd.) oraz podłączeniu i sprawdzeniu głośnika (słuchawek) i mikrofonu w twoim komputerze. Opcjonalnie może też przydać się kamerka. Jeśli twoje łącze internetowe pozwala na swobodne oglądanie filmów przez sieć, to z powodzeniem wystarczy do udziału w szkoleniu.      

Jeśli pracujesz w firmie, która stosuje rygorystyczną politykę bezpieczeństwa w obszarze informatycznym (w zakresie uprawnień do zarządzania komputerem przez użytkownika), to upewnij się w dziale Helpdesk czy twój komputer spełnia wymagania podane w poniższej specyfikacji.

Wymagania techniczne dla uczestników:

 1. Dostęp do platformy szkoleniowej Predictive Solutions:
 • Przeglądarka Internetowa z obsługą HTML5 i wyłączonym trybem zgodności
 • Monitor o rozdzielczości co najmniej 1440 × 900 (preferowane 1920 × 1080)
 • Słuchawki i mikrofon (opcjonalnie kamera)
 • Łącze o minimalnej szybkości 5 Mb (download), 2 Mb (upload)
 1. Dostęp do maszyny wirtualnej z oprogramowaniem wykorzystywanym podczas kursu:
 • Drugi monitor o rozdzielczości co najmniej 1440 × 900 (preferowane 1920 × 1080)*
 • Łącze o minimalnej szybkości 5 Mb (download), 2 Mb (upload)
 • Dostęp do Internetu dla portów TCP i UDP z zakresu 45000 do 50000
 • Zainstalowana aplikacja:
  • Podłączanie pulpitu zdalnego (MS Windows)
  • Microsoft Remote Desktop (macOS)

 

* Do tego celu można użyć drugiego komputera lub w przypadku dużych monitorów podziału ekranu na dwa obszary. Wymaganie nie dotyczy szkoleń, które mają tylko formułę wykładową (bez ćwiczeń).

Instrukcje

Instrukcje

Co nas wyróżnia

 

Praktyczna wiedza

Wykładowcy to praktycy analizy danych, których wiedza i doświadczenie są gwarancją jakości.

 

Oryginalne materiały

Uczestnicy otrzymują autorskie materiały szkoleniowe przygotowane przez trenerów CS Predictive Solutions.

 

Aktualizowane programy

Programy szkoleń są dostosowywane do zmieniających się realiów pracy i zadań analityków.

 

Kompetencje analityczne

Predictive Solutions to firma oferująca i wdrażająca narzędzia analityczne IBM SPSS od 1991 roku.

 

Doświadczenie szkoleniowe

Od 1996 roku CS Predictive Solutions zrealizowało setki kursów i przeszkoliło tysiące uczestników.

Kontakt

Porozmawiajmy

o szkoleniu dopasowanym do Twoich potrzeb

Chętnie odpowiemy na twoje pytania, skontaktuj się z nami w sprawie oferty

Filip Krzystanek

Analityczne Rozwiązania Biznesowe

bankowość i finanse, ubezpieczenia, windykacja, e-commerce, agencje badawcze, usługi konsultingowe, media i reklama, IT, szkolenia

Filip Krzystanek

Menedżer

 +48 797 727 092

Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor