Webinarium: PS IMAGO PRO 10 – więcej niż SPSS!

Tekst przeczytasz w:  1 minutę

Czy znasz już najnowsze funkcje dostępne w PS IMAGO PRO 10? 24 kwietnia zorganizowaliśmy kolejne webinarium, podczas którego analizowaliśmy zakres opcji wprowadzonych w ostatniej wersji oprogramowania. Omawialiśmy nowe procedury przygotowania danych, a także typy wizualizacji.

Wydarzenie skupiło analityków i osoby, które korzystają z oprogramowania PS IMAGO PRO. Nasza ekspertka, Natalia Afek, pokazywała działanie nowych funkcjonalności na praktycznych przykładach. Dzięki takiej formie prezentacji mogła lepiej zobrazować, jak stosować w praktyce poszczególne funkcje oraz jak wpływają one na efektywność pracy.

Poza częścią merytoryczną, w trakcie trwania webinarium uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań, na które odpowiedzi udzieliliśmy w zamykającej je sesji Q&A. To niezwykle istotny element naszych spotkań, ponieważ umożliwia nam bezpośrednią interakcję z uczestnikami i rozwiewanie wszelkich wątpliwości, które mogą się pojawić podczas prezentacji.

Sesja Q&A pozwala nam również lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania użytkowników PS IMAGO PRO. Dzięki temu możemy zapewnić uczestnikom bardziej wartościowe porcje wiedzy na kolejnych webinariach.

Dziękujemy uczestnikom za udział i aktywność podczas wydarzenia. Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!


Udostępnij artykuł w social mediach:


Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe