Konferencja: IT w instytucjach finansowych 2024

Tekst przeczytasz w:  1 minutę

Za nami XXVI edycja konferencji „IT w instytucjach finansowych” organizowanej przez Europejski Kongres Finansów. Wydarzenie odbyło się 21-22 marca 2024. Uczestnicy mieli możliwość nawiązania wartościowych kontaktów i poszerzenia wiedzy dotyczącej cyberbezpieczeczeństwa instytucji finansowych.

Predictive Solutions zapewnia rozwiązania dla instytucji bankowych, umożliwiające zwiększenie bezpieczeństwa i ułatwiające zarządzanie oraz analizę danych. Dlatego podczas konferencji wystąpiliśmy w dyskusji „AI i Machine Learning w sektorze bankowym”. W debacie wystąpili Piotr Komornicki (Prezes Zarządu Predictive Solutions) oraz Adam Marciniak (Prezesem Zarządu VeloBank S.A). Rozmawiali na temat AML i kwestii bezpieczeństwa korzystania z rozwiązań AI w instytucjach finansowych.

 

IT w instytucjach finansowych
IT w instytucjach finansowych

 

Konferencja „IT w instytucjach finansowych” to cykliczne wydarzenie, które ma na celu networking w branży, a także uczestniczenie w merytorycznej dyskusji. Tegoroczna XXVI edycja pozwoliła na poszukiwanie rozwiązań mających udoskonalić bezpieczną obsługę klientów w instytucjach finansowych. W ramach obszarów tematycznych debat znalazły się m.in. innowacyjność branży oraz wykorzystanie w niej rozwiązań AI.

 

IT w instytucjach finansowych IT w instytucjach finansowych IT w instytucjach finansowych

Udostępnij artykuł w social mediach:


Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe