Efektywność polskiego przemysłu, czyli konferencja Production 4.0

Tekst przeczytasz w:  1 minutę

Jak rozwijać środowisko produkcyjne, aby zwiększać jego efektywność? Jak pokonywać wewnętrzny opór przy transformacji przedsiębiorstwa w kierunku przemysłu 4.0? To tylko niektóre z tematów poruszonych podczas ostatniej konferencji „Production 4.0”, która odbyła się 26 marca 2024 r.

Predictive Solutions od lat wspiera firmy produkcyjne w skutecznym wykorzystaniu danych, które są gromadzone nie tylko w zakresie stanów magazynowych czy sprzedaży, ale także działania linii technologicznych. Podczas tego wydarzenia nasz ekspert Filip Krzystanek, przedstawił prezentację „Zastosowanie analityki i sztucznej inteligencji w procesach produkcyjnych – od automatyzacji do optymalizacji”. W trakcie wskazał, jak wykorzystanie analizy danych w firmach produkcyjnych wpływa na usprawnienie kontroli jakości i obniżenie kosztów utrzymania ruchu. To temat aktualny i na tyle ważny, że rozmowy po prelekcji przeniosły się do naszego stoiska.

„Production 4.0” to wydarzenie skupiające ekspertów oraz przedstawicieli branży. Program tegorocznej edycji podzielono na trzy bloki tematyczne: nowe trendy w produkcji, technologia oraz kultura organizacyjna. Organizatorem wydarzenia był Production Manager. 

Zobacz zdjęcia z wydarzenia: 

Konferencja Production 4.0 Konferencja Production 4.0
Konferencja Production 4.0 Konferencja Production 4.0

Udostępnij artykuł w social mediach:


Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe