Festiwal INSUMMIT

Tekst przeczytasz w: 1 minutę.
Staramy się być wszędzie tam, gdzie są badacze. W związku z tym nie mogliśmy przeoczyć corocznego Festiwalu Insightów i Innowacji INSUMMIT w Warszawie, który odbył się w dniach 26 i 27 września. Byliśmy Złotym Partnerem tego wydarzenia, skupiającego się na wymianie wiedzy i doświadczeń z różnych obszarów społeczno-biznesowych.

Podążając za aktualnymi trendami, wiele wystąpień skupiało się wokół tematu sztucznej inteligencji. My natomiast poszliśmy w nieco innym, ale równie aktualnym kierunku. Pierwszego dnia, na scenie partnerskiej, dr Miron Robert Staniszewski z Uniwersytetu Warszawskiego, przedstawił swoją prelekcję – „Społeczna percepcja uchodźców z Ukrainy oraz migrantów”. Zaprezentował wyniki swojego projektu badawczego, który wspieramy od lat, a który w całości realizowany jest przy wykorzystaniu rozwiązania PS QUAESTIO PRO. Wystąpienie zgromadziło liczną widownię oraz wywołało żywą dyskusję wśród uczestników.

Cała konferencja była niezmiernie interesująca, a my z satysfakcją wspieramy to inspirujące wydarzenie. Dziękujemy nie tylko organizatorom za fantastyczne przygotowanie, ale również wszystkim uczestnikom, z którymi mieliśmy przyjemność spotkać się i dyskutować na temat aktualnych i przewidywanych zjawisk społecznych i konsumenckich.

INSUMMIT
INSUMMIT

Udostępnij artykuł w social mediach


Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor