koRELACJE AML 2023

Tekst przeczytasz w: 1 minutę.
koRELACJE AML już po raz czwarty!

15 września zakończyliśmy w Krakowie koRELACJE AML – prestiżowe wydarzenie skupiające przedstawicieli banków i instytucji finansowych. Zgromadzeni eksperci i praktycy dzielili się swoim doświadczeniem w obszarze przeciwdziałania praniu pieniędzy, a także w wykorzystaniu do tego celu systemu PS AML. Spotkanie to było także okazją do rozmów o potrzebach i trendach w branży, w tym o wykorzystaniu analityki predykcyjnej i sztucznej inteligencji w obszarze przeciwdziałania praniu pieniędzy.

W trakcie wydarzenia poruszano m.in. tematy:

  • Wsparcia systemowego przeglądów klientów firmowych.
  • Doświadczeń związanych z obsługą procesu AML z wykorzystaniem rozwiązania PS AML.
  • Oceny ryzyka aplikacji w środowisku online.
  • Wykorzystania danych sektorowych jako źródła o kliencie firmowym.
  • Poszukiwania anomalii poza regułami.
koRELACJE 2023
koRELACJE 2023

KoRELACJE AML to nie tylko wymiana doświadczeń i możliwość lepszego zrozumienia narzędzi analitycznych i technologii, które wspierają klientów w efektywnym przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. To także okazja do budowania relacji biznesowych, poszukiwania rozwiązań i nieformalnych spotkań.

Dziękujemy przedstawicielom Citi Handlowy, Bank Millennium, Bank Pocztowy S.A., KIR S.A., Millennium Bank Hipoteczny, PKO Bank Hipoteczny, Biuro Maklerskie PKO Banku Polskiego, PKO Bank Polski, PKO Leasing, Grupa Masterlease, PKO Ubezpieczenia, PKO Faktoring, Volkswagen Financial Services (Poland) za otwartość i aktywny udział w wydarzeniu!

koRELACJE 2023
koRELACJE 2023

Udostępnij artykuł w social mediach


Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor