Smart Factory World 2023

Tekst przeczytasz w:  1 minutę

W dniach 27-28 września odbyła się we Wrocławiu konferencja Smart Factory World 2023. Myślą przewodnią tegorocznego wydarzenia było „Odrodzenie strategii”.

Smart Faktory, Produkcja 4.0, nowoczesne technologie, transformacja, automatyzacja – to hasła, które pojawiały się w trakcie wstąpień oraz rozmów. To co istotne w tych procesach, to dostęp do danych i ich wykorzystanie, by skuteczniej i efektywniej zarządzać produkcją. Na tym także skupiała się uwaga naszych rozmówców – jak wyciągnąć wartościowe informacje z danych, które gromadzą z maszyn, by jeszcze lepiej zarządzać procesem produkcyjnym.

Odpowiedzi na wiele pytań, a także problemów, ukryte są właśnie w danych. Filip Krzystanek w trakcie swojej prezentacji przedstawił praktyczne przykłady, jak z nich skorzystać by usprawnić procesy produkcyjne – ograniczyć koszty produkcji, odciążyć kluczowe zasoby, zapobiegać przestojom czy optymalizować stany magazynowe na podstawie zużycia części i danych historycznych.

Cieszymy się, że coraz większa jest świadomość i zainteresowanie przedstawicieli branży produkcyjnej w zakresie zastosowania analizy danych i jej korzyści. W trakcie konferencji odbyliśmy wiele ciekawych, inspirujących i owocnych rozmów, za które serdecznie dziękujemy.

SFW 2023
SFW 2023

Udostępnij artykuł w social mediach:


Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe