Letnie Warsztaty Analityczne – wrzesień 2023

Tekst przeczytasz w: 1 minutę.
W dniach 11-12 września 2023 r. zorganizowaliśmy kolejną, już 33. edycję Letnich Warsztatów Analitycznych. To wydarzenie skierowane do środowiska akademickiego i instytutów badawczych, miało na celu ułatwienie wykorzystywania rozwiązań gromadzenia i analizy danych w praktyce dydaktycznej i badawczej. Wrześniowa edycja Warsztatów tradycyjnie już odbyła się w murach Centrum Rozwiązań Informatycznych AGH w Krakowie.

W dwudniowym programie spotkania znalazły się dwa szkolenia:

  • Modelowanie równań strukturalnych z programem IBM SPSS AMOS — cz. 1 prowadzone przez dr Agnieszkę Pleśniak ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
  • Wprowadzenie do analizy conjoint z przykładami – temat debiutujący na Warsztatach Analitycznych, który prowadziła dr hab. Jolanta Perek Białas (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Uniwersytet Jagielloński) oraz dr Szymon Czarnik z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
LWA
LWA

Warsztaty Analityczne, zarówno letnia, jak i zimowa edycja, są częścią działań realizowanych w ramach Programu ARIADNA. Platforma ta służy wymianie doświadczeń i współpracy z najlepszymi polskimi uczelniami, promując wykorzystanie nowoczesnych technologii w dydaktyce i badaniach naukowych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie Programu ARIADNA oraz na profilu Facebookowym.


Udostępnij artykuł w social mediach


Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor