Podręcznik PWN – Metodologia i statystyka

Tekst przeczytasz w: 1 minutę.
Od lat staramy się przekonywać, że statystyka to przede wszystkim skuteczny sposób pozyskiwania informacji z danych i wspieramy wszelkie inicjatywy promujące to podejście. Dlatego zdecydowaliśmy się zostać partnerem nowego podręcznika do statystyki wydanego przez PWN – „Metodologia i statystyka Przewodnik naukowego turysty Tom 1”.

Jest to nietypowy podręcznik, który duży nacisk kładzie na przekazywanie w przystępny sposób złożonej wiedzy. Książka przybliża podstawy metodologii badań oraz praktykę analiz danych w formie przewodnika po świecie statystyki. Całość jest bogato ilustrowana rysunkami pomocniczymi oraz poradnikami wideo. Materiały te stworzył zespół Pogotowia Statystycznego przy pomocy naszego rozwiązania do analizy i raportowania – PS IMAGO PRO.

Autorami podręcznika, który powstał przy wsparciu Uniwersytetu SWPS oraz Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie są Natalia M. Józefacka, Mateusz F. Kołek oraz Aleksandra Arciszewska-Leszczuk. Książkę można nabyć w internetowej księgarni PWN.

Metodologia i statystyka


Udostępnij artykuł w social mediach


Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor