Partner Meeting w Krakowie

Tekst przeczytasz w:  1 minutę

14 i 15 czerwca gościliśmy w Krakowie grupę aktywnych partnerów Predictive Solutions z Europy. To wydarzenie było okazją do zaprezentowania naszych flagowych rozwiązań, omówienia ich rozwoju, a także poznania specyfiki działań partnerów w różnych częściach naszego kontynentu.

Pierwszego dnia uczestnicy spotkania poznali rozwiązanie PS AML – kompleksowy system do zapobiegania praniu pieniędzy i przeciwdziałania finansowaniu terroryzmu. Kolejny dzień był poświęcony innym naszym rozwiązaniom – do zarządzania sprawami, zarządzania obiegiem dokumentów, ale także systemowi do modelowania predykcyjnego oraz gromadzenia danych. Podczas sesji uczestnicy dowiedzieli się więcej o funkcjonalnościach i nowościach, jakie zapewniają prezentowane systemy.

Wszystkim wystąpieniom towarzyszyły liczne pytania i dyskusje. Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem płynnie przeniosło się z sal konferencyjnych do kuluarów, a kolejno na wydarzenia towarzyszące.

Partner Meeting
Partner Meeting

Dziękujemy wszystkim prelegentom za ich zaangażowanie i inspirujące prezentacje, wszystkim gościom za przybycie, a tym, którzy przyczynili się do organizacji spotkania gratulujemy dopięcia wszystkiego na ostatni guzik. Do zobaczenia podczas kolejnego Partner Meeting!


Udostępnij artykuł w social mediach:


Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe