Konferencja Fabryka Przyszłości

Tekst przeczytasz w: 1 minutę.
Wystąpienie na konferencji Fabryka Przyszłości.

13 czerwca 2023 roku jako partner wydarzenia, gościliśmy na konferencji Fabryka Przyszłości w Łodzi. Hasło przewodnie brzmiało: „Przygotuj swój zakład na transformację produkcji”. To spotkanie pracowników, menedżerów i specjalistów firm produkcyjnych. Obok takich tematów jak rozwój osobisty pracowników czy zarządzanie zmianą, pojawiły się zagadnienia związane z optymalizacją kosztów, poprawą efektywności, konwergencją technologii wspierających pracę menedżera produkcji i wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

W trakcie spotkania swoje wystąpienie miał Filip Krzystanek. Na praktycznych przykładach zaprezentował wykorzystanie analiz predykcyjnych i sztucznej inteligencji w zakresie kontroli jakości w procesie produkcyjnym, monitorowania parametrów maszyny i bezpiecznym obniżaniu kosztów serwisowania maszyn oraz optymalizacji kosztów i stanów magazynowych.

Fabryka Przyszłości
Fabryka Przyszłości

Wystąpienie Filipa spotkało się ze sporym zainteresowaniem, a pytania na sali przeniosły się na rozmowy przy stoisku. Tego typu wydarzenie to dobra okazja nie tylko do porozmawiania o aktualnych tematach i wyzwaniach w branży produkcyjnej, ale także do wspólnego wypracowania rozwiązań i wstęp do dalszych rozmów. Dziękujemy uczestnikom!

Fabryka Przyszłości


Udostępnij artykuł w social mediach


Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor