Szkolenia Ankietowe

Lista szkoleń - Szkolenia ankietowe

Lista szkoleń

 

 

AN 1 /// ankietowe /// podstawowy

Opis i przygotowanie danych, sprawdzanie poprawności oraz podstawowe analizy

W trakcie realizacji badań ankietowych stajemy przed wieloma problemami w rodzaju: jak zamienić informacje z ankiet na plik danych, jakich technik analizy użyć, jak poradzić sobie z błędnymi danymi, czy też jak przygotować raport. Kurs ten pokazuje, jak rozwiązywać problemy powstające w procesie przygotowania i analizy danych pochodzących z badań ankietowych.

Dowiedz się więcej

AN 2 /// ankietowe /// średniozaawansowany

Metodyka prowadzenia badań, raporty tabelaryczne i wykresy

Kurs ten daje uczestnikom możliwość zapoznania się lub przypomnienia zagadnień związanych z metodyką badań ankietowych. Omawiana są zarówno aspekty teoretyczne, jak i ich przełożenie na praktykę. Drugim istotnym tematem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zaawansowanymi technikami raportowania tabelarycznego wykorzystywanymi w badaniach ankietowych.

Dowiedz się więcej

AN 2a /// ankietowe ///  średniozaawansowany

Projektowanie kwestionariuszy i wprowadzanie danych

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z procesem budowy ankiet i zasadami konstrukcji narzędzi do wprowadzania danych z użyciem programu PS QUAESTIO PRO. Poruszone zostaną zagadnienia dotyczące: tworzenia pytań, kontroli układu kwestionariusza, budowy reguł sprawdzających poprawność wprowadzania danych oraz wprowadzania danych z badań ankietowych.

Dowiedz się więcej

AN 3 /// ankietowe /// zaawansowany

Losowanie prób, ważenie, analiza braków danych

Kurs koncentruje się na istotnych obszarach badań ankietowych, takich jak: losowanie prób i wypływ schematu losowania na prowadzone analizy oraz ocena wpływu braków danych na wyniki analiz i metody podstawianie za braki danych wartości oszacowanych (imputacja). Omawiane zagadnienia są kluczowe dla zapewnienia możliwości uogólniania wyników z próby na populację.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Porozmawiajmy

o szkoleniu dopasowanym do Twoich potrzeb

Chętnie odpowiemy na twoje pytania, skontaktuj się z nami w sprawie oferty

Filip Krzystanek

Analityczne Rozwiązania Biznesowe

bankowość i finanse, ubezpieczenia, windykacja, e-commerce, agencje badawcze, usługi konsultingowe, media i reklama, IT, szkolenia

Filip Krzystanek

Menedżer

 +48 797 727 092

Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor