Szkolenia

Główna

Programy szkoleń

 

Centrum Szkoleniowe Predictive Solutions (dawniej: SPSS Polska) to najbardziej doświadczony ośrodek szkolenia z zakresu wykorzystania produktów IBM SPSS. Działamy od 1996 roku, pomagając tym, którzy pragną lepiej rozumieć zagadnienia analizy danych. Chcemy, aby mogli szybciej i efektywniej podejmować decyzje, wykorzystując potencjał gromadzonych danych. Oferujemy szeroki zakres szkoleń i asyst, począwszy od kursów z podstaw statystyki i obsługi narzędzi analitycznych, a skończywszy na szkoleniach z tematów sztucznej inteligencji i maszynowego uczenia. Działamy, bazując na zespole doświadczonych konsultantów, którzy mają nie tylko przygotowanie teoretyczne, ale są też praktykami w licznych projektach wdrożeniowych.

 

 

Programy szkoleń

Szukasz szkolenia dla siebie lub swojego zespołu? Chcesz rozwinąć kompetencje analityczne lub badawcze? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi liniami tematycznymi. Do wyboru są szkolenia podstawowe, jak i zaawansowane. A może chciałbyś przejść pełną ścieżkę tematyczną, dla której terminy ułożone są chronologicznie?

 

Dowiedz się więcej

Szkolenia zdalne

Szkolenia zdalne

Nie możesz opuścić miejsca pracy, a chcesz uczestniczyć w szkoleniach? Zdalna formuła szkoleniowa to idealne rozwiązanie, gdy nie masz możliwości podróżowania. Wystarczy komputer i dostęp do Internetu. Kursy na odległość trzymają ten sam wysoki poziom, co ich stacjonarne odpowiedniki.

 

Dowiedz się więcej

Kursy na zamówienie

Kursy na zamówienie

Chcesz przeszkolić siebie i współpracowników z materiału wykraczającego poza standardowe szkolenia? A może chcesz to zrobić na swoich danych i u siebie w firmie? W takich przypadkach zachęcamy do skorzystania ze szkoleń organizowanych na zlecenie. Kurs może być „skrojony na miarę” i obejmować dedykowane zagadnienia.

 

Dowiedz się więcej

Asysty analityczne

Asysty analityczne

Potrzebujesz wsparcia kogoś z doświadczeniem? Masz wątpliwości przy realizacji zadania albo zabierasz się za temat po raz pierwszy? A może zwyczajnie brakuje Ci wprawy w obsłudze naszego oprogramowania? Nasze doświadczenia w analizie budujemy od 1991 roku i nasi konsultanci chętnie pomogą w realizacji postawionych zadań.

 

Dowiedz się więcej

Narzędzia

Narzędzia

Czy znasz już dobrze funkcjonalności programów do analizy danych? Chcesz lepiej poznać nasze oprogramowanie, te związane z marką IBM SPSS lub inne popularne narzędzia do analizy danych? Zobacz z jakiego oprogramowania korzystamy w ramach prowadzonych szkoleń.

 

Dowiedz się więcej

Co nas wyróżnia

 

Praktyczna wiedza

Wykładowcy to praktycy analizy danych, których wiedza i doświadczenie są gwarancją jakości.

 

Oryginalne materiały

Uczestnicy otrzymują autorskie materiały szkoleniowe przygotowane przez trenerów CS Predictive Solutions.

 

Aktualizowane programy

Programy szkoleń są dostosowywane do zmieniających się realiów pracy i zadań analityków.

 

Kompetencje analityczne

Predictive Solutions to firma oferująca i wdrażająca narzędzia analityczne IBM SPSS od 1991 roku.

 

Doświadczenie szkoleniowe

Od 1996 roku CS Predictive Solution zrealizowało setki kursów i przeszkoliło tysiące uczestników.

Kontakt

Porozmawiajmy

o szkoleniu dopasowanym do Twoich potrzeb

Chętnie odpowiemy na twoje pytania, skontaktuj się z nami w sprawie oferty

Filip Krzystanek

Analityczne Rozwiązania Biznesowe

bankowość i finanse, ubezpieczenia, windykacja, e-commerce, agencje badawcze, usługi konsultingowe, media i reklama, IT, szkolenia

Filip Krzystanek

Menedżer

 +48 797 727 092

Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor