Szkolenia

Główna

Kalendarz szkoleń

 

Centrum Szkoleniowe Predictive Solutions (dawniej: SPSS Polska) to najbardziej doświadczony ośrodek szkolenia z zakresu wykorzystania produktów IBM SPSS. Działamy od 1996 roku, pomagając tym, którzy pragną lepiej rozumieć zagadnienia analizy danych. Chcemy, aby mogli szybciej i efektywniej podejmować decyzje, wykorzystując potencjał gromadzonych danych. Oferujemy szeroki zakres szkoleń i asyst, począwszy od kursów z podstaw statystyki i obsługi narzędzi analitycznych, a skończywszy na szkoleniach z tematów sztucznej inteligencji i maszynowego uczenia. Działamy, bazując na zespole doświadczonych konsultantów, którzy mają nie tylko przygotowanie teoretyczne, ale są też praktykami w licznych projektach wdrożeniowych.

 

 

Kalendarz szkoleń

Potrzebujesz szkolenia z analizy danych? Sprawdź, co zaplanowaliśmy w najbliższym czasie. Jeśli kurs znajduje się na liście to znaczy, że możesz od razu zarezerwować miejsce dla siebie lub Twoich współpracowników. Lista dostępnych terminów jest okresowo aktualizowana.

 

Dowiedz się więcej

Programy szkoleń

Programy szkoleń

Szukasz szkolenia dla siebie lub swojego zespołu? Chcesz rozwinąć kompetencje analityczne lub badawcze? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi liniami tematycznymi. Do wyboru są szkolenia podstawowe, jak i zaawansowane. A może chciałbyś przejść pełną ścieżkę tematyczną, dla której terminy ułożone są chronologicznie?

 

Dowiedz się więcej

Szkolenia zdalne

Szkolenia zdalne

Nie możesz opuścić miejsca pracy, a chcesz uczestniczyć w szkoleniach? Zdalna formuła szkoleniowa to idealne rozwiązanie, gdy nie masz możliwości podróżowania. Wystarczy komputer i dostęp do Internetu. Kursy na odległość trzymają ten sam wysoki poziom, co ich stacjonarne odpowiedniki.

 

Dowiedz się więcej

Kursy na zamówienie

Kursy na zamówienie

Chcesz przeszkolić siebie i współpracowników z materiału wykraczającego poza standardowe szkolenia? A może chcesz to zrobić na swoich danych i u siebie w firmie? W takich przypadkach zachęcamy do skorzystania ze szkoleń organizowanych na zlecenie. Kurs może być „skrojony na miarę” i obejmować dedykowane zagadnienia.

 

Dowiedz się więcej

Asysty analityczne

Asysty analityczne

Potrzebujesz wsparcia kogoś z doświadczeniem? Masz wątpliwości przy realizacji zadania albo zabierasz się za temat po raz pierwszy? A może zwyczajnie brakuje Ci wprawy w obsłudze naszego oprogramowania? Nasze doświadczenia w analizie budujemy od 1991 roku i nasi konsultanci chętnie pomogą w realizacji postawionych zadań.

 

Dowiedz się więcej

Narzędzia

Narzędzia

Czy znasz już dobrze funkcjonalności programów do analizy danych? Chcesz lepiej poznać nasze oprogramowanie, te związane z marką IBM SPSS lub inne popularne narzędzia do analizy danych? Zobacz z jakiego oprogramowania korzystamy w ramach prowadzonych szkoleń.

 

Dowiedz się więcej

Co nas wyróżnia

 

Praktyczna wiedza

Wykładowcy to praktycy analizy danych, których wiedza i doświadczenie są gwarancją jakości.

 

Oryginalne materiały

Uczestnicy otrzymują autorskie materiały szkoleniowe przygotowane przez trenerów CS Predictive Solutions.

 

Aktualizowane programy

Programy szkoleń są dostosowywane do zmieniających się realiów pracy i zadań analityków.

 

Kompetencje analityczne

Predictive Solutions to firma oferująca i wdrażająca narzędzia analityczne IBM SPSS od 1991 roku.

 

Doświadczenie szkoleniowe

Od 1996 roku CS Predictive Solution zrealizowało setki kursów i przeszkoliło tysiące uczestników.

Kontakt

Porozmawiajmy

o szkoleniu dopasowanym do Twoich potrzeb

Chętnie odpowiemy na twoje pytania, skontaktuj się z nami w sprawie oferty

Filip Krzystanek

Analityczne Rozwiązania Biznesowe

bankowość i finanse, ubezpieczenia, windykacja, e-commerce, agencje badawcze, usługi konsultingowe, media i reklama, IT, szkolenia

Filip Krzystanek

Menedżer

 +48 797 727 092

Ustawienia dostępności
Zwiększ wysokość linii
Zwiększ odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Większy kursor