Usługi

Połączmy nasze doświadczenia

Wstęp

Predictive Solutions (dawniej: SPSS Polska) jako firma od początku swojego istnienia zajmująca się narzędziami analitycznymi i ich wykorzystaniem w praktyce oferuje szerokie spektrum usług związanych zaawansowaną analizą danych. Od swojego powstania w 1991 roku poszerza zakres obszarów analitycznych, w których oferuje wsparcie swoim klientom, począwszy od analiz statystycznych, poprzez data mining, do data science.

Dziś oferowane analizy obejmują nie tylko wykorzystanie danych ilościowych, ale też danych tekstowych poprzez wykonywanie analiz typu text mining z użyciem algorytmów opartych o przetwarzanie języka naturalnego.

Usługi analityczne

Usługi analityczne

Ze swej strony wspieramy klientów nie tylko znajomością technik analityczny, ale też wiedzą dziedzinową z różnych obszarów od analitycznego wsparcia zarządzania relacją z klientem (CRM) do wykrywania nadużyć związanych z praniem pieniędzy (AML).

  

Wykorzystanie technik analitycznych

Zrozumienie zaawansowanych technik analitycznych z obszaru data science takich jak głębokie sieci neuronowe jest trudne, jeśli nie rozumie się klasycznych sieci takich jak wielowarstwowy perceptron, a te łatwiej zrozumieć, jeśli zna się takie techniki statystyczne jak regresja logistyczna i liniowa. Jako firma analityczna oferujemy swoim klientom wsparcie w efektywnym wykorzystaniu zaawansowanych technik do wsparcia procesów decyzyjnych.

 

Analityka dla obszarów biznesowych

Analiza danych jest obecnie wykorzystywana bardzo szeroko od obszarów związanych ze zwiększaniem szansy sprzedaży produktów i usług do ograniczania ryzyka we współpracy z klientami. Ze swojej strony możemy pomóc w wykorzystaniu analityki zarówno w zarządzaniu relacją z klientem (CRM), zarządzaniu doświadczeniem klienta we współpracy z firmą (CEM), jak i w wykrywaniu różnego typu nadużyć związanych z wyłudzeniami (fraud) niezależnie, czy dotyczą one finansów, czy różnego typu informacji.

 

Outsourcing analityczny

Dysponując prawie 30-letnim doświadczeniem w wykorzystywaniu analizy danych, chętnie wspieramy w tym obszarze naszych klientów. Oferujemy usługi obejmujące przygotowanie i realizację badań marketingowych klientów, analizę zastanych źródeł danych, w tym tych gromadzonych w rozwiązaniach typu big data. Pomagamy naszym klientom zarówno w przygotowywaniu raportów analitycznych, jak i budowie modeli predykcyjnych oraz ich późniejszym utrzymaniu – dostosowaniu do zmieniających się uwarunkowań, poszerzeniu o nowe obszary, monitorowaniu efektywności biznesowej.

Zaufali nam

Kontakt

Zainteresowaliśmy Cię?

Chętnie porozmawiamy na tematy dotyczące zastosowania analizy danych w twoich działaniach.
Dysponujemy wiedzą z wielu obszarów i znamy specyfikę branż.

Marzena Ciesielska
centralna i samorządowa administracja publiczna, instytucje badawczo-rozwojowe

Marzena Ciesielska

Menedżer, analityczne rozwiązania biznesowe

  +48 508 383 955

Napisz wiadomość

formularz kontaktowy

Interesują mnie: